Pijarski Klub Seniora
Na szlaku
Jak piękne widoki możemy zobaczyć i taki jest nasz kraj.Urokliwy , różnorodny od gór po morze.Przyszło lato i wkrótce zaczynają się wakacje, warto wyruszyć na szlak i poczuć powiew wiatru , adrenalinę i to coś co ciągnie nas na łono natury. Piękny ten kraj, doceniajmy co mamy i jest nam dane, tak po prostu.Zdjęcia przesłała Jaga.
Być dobrym , to...
Ale mamy upał, jak dobrze, że w klubie odrobina chłodu. Dzisiejsze spotkanie na luzie , te upały zmieniły nasze plany . Odwołany grill na poniedziałek, będą w klubie imieniny naszego opiekuna i Msza święta dla solenizanta. Grill przenosimy na środę- ma się ochłodzić trochę. Powitamy w środę lato .
Uroczysta Msza święta
Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Jan oraz 55 Rocznicę Święceń Kapłańskich. Uroczystość była podniosła bo przecież to najstarszy kapłan w naszej Parafii. Kapłan , którego do tej pory widać przy ołtarzu i w konfesjonale.
Piękno tkwi...
Spotkanie dzisiaj przebiegło w miłej atmosferze, idziemy na Mszę świętą w intencji Ks. Jana który obchodzi swoje imieniny. Przy okazji dotarła do nas informacja , że obchodzi 55 rocznicę kapłaństwa.Zdjęcia robiła Jaga stąd nie ma jej na zdjęciach.Dziękujemy Ci Reporterko że ogarniasz te nasze spotkania.
Katalpa pięknie rozkwitła to pod nią ustawiamy stoły gdy mamy grilla. Już w poniedziałek tj.29 .06 - jest grill- imieniny ks.Proboszcza i powitanie lata. Od 01 lipca klub będzie czynny tylko w poniedziałek przez całe wakacje.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
























































